Únikové hry

Únikové hry

Prvním typem na příjemně strávené víkendové odpoledne, je úniková hra vhodná jak pro dospělé, tak i děti. Logická, s netradičními hádankami, která svoje hráče přenese do včelího světa. Během devadesáti minut, kdy v roli včelařů musí celý tým záhadu zmizení vyřešit a včelstvo zachránit. Tato úniková hra přináší nejen zábavu, ale i nezbytné informace ze života včel. Zážitek umocní možnost navštívit a prohlédnout si v navazující maringotce úly. A ochutnat sladký med. Pokud chystáte víkend, který chcete strávit s rodinou, je ideálním řešením hodinová úniková hra Zachraňte rodinné dědictví. Napínavá do poslední chvíle. Příběh je postaven na faktu, že dědeček, geniální vynálezce, ukryl před svou násilnou smrtí rukou mafie, velké bohatství. Rodinný tým může překonáním laserové sítě se dostat do trezoru a znemožnit tak lupičům jeho odcizení. Při dobrém vyluštění vodítek se to určitě povede. A majetek bude zachráněn a spravedlivě rozdělen. 

Úniková hra

Pro všechny milovníky Harryho Pottera je dobrou volbou úniková hra Kouzelnická škola. Kdy se v roli studentů ocitnete v kanceláři ředitele na ministerstvu kouzel. Před jehož pracovnou je strážce. Čarodějnický klobouk. Nelehkým úkolem hráčů je nutnost pomocí hůlek vyřešit důmyslné hádanky. Pokud všichni zapojí svou bystrou mysl, ve vyhrazených šedesáti minutách se to musí podařit.

Pohádková úniková hra

Do pevnosti plné úkolů zve rovněž další týmová úniková hra. Ve čtrnácti místnostech tu proběhnou úkoly, které ověří nejen chytrost, ale i obratnost a umění pracovat v kolektivu. Protože vždycky se k vyřešení se mohou přihlásit všichni z družstva. Ale po pracovní poradě mohou vyslat na souboj toho nejschopnějšího. Který týmu připíše potřebné body. Tuto hru může plnit až patnáct hráčů. Na poslední kouzelnou únikovou hru určitě pozvěte svoje menší děti. Pohádkovou formou tu s vámi zažijí inspirativní příběh, ve kterém budou účastníky. Hlavní hrdinkou je víla, která žije se svými družkami v malé vesničce kouzelné říše. Každý večer se vydává na výlet po okolí. Tichounce, jak to jenom víly dovedou. Všechno plyne klidně, jako řeka, až jednou…