Sirup z neobvyklé Arónie

Sirup z neobvyklé Arónie

Arónie je ovoce, které není příliš známé. To je ovšem škoda. Jedná se totiž o malé černé bobulky se sladko – trpkou chutí, které jsou plné vitamínů. Toto ovoce můžete také znát jako černý jeřáb. Drobné bobulky připomínající borůvky obsahují především obrovské množství vitamínu C, ale také vitamíny E, K, B1, B2, B6, B9, A a P. Kromě těchto vitamínů také obsahuje velké množství jódu, železa, zinku, hořčíku, vápníku a draslíku. Díky všem těmto látkám je arónie, známá též jako černé jeřabiny, skvělým antioxidantem. Pro naše tělo je tedy toto ovoce obrovským přínosem.

Aronie

Jak se ale k arónii dostat? Když přijdete do supermarketu určitě nenajdete v oddělení s ovocem plastovou krabičku s bobulkami arónie. Nemusíte smutnit. E-shop Koldokol nabízí skvělý sirup z arónie. Tento sirup je v bio kvalitě a využijete ho nejen pro tvorbu limonád. Můžete ho také přidat do čaje, který tím příjemně osladíte. Velmi oblíbený je sirup z aronie také při přípravě snídaní. Skvělé se hodí na palačinky, lívance, ovesné kaše, různé koláčky a dezerty, nebo také pro dochucení jogurtu. Věříme, že se tento sirup z aronie stane oblíbeným doplňkem vašich svačin a snídaní.

Aronie

Pokud si nejste jistí, zda vám bude tento sirup chutnat můžete si ho objednat v menším balení o 250 ml. S největší pravděpodobností ale při další objednávce oceníte větší balení o velikosti 500 ml. Nezapomínáme ani na opravdové milovníky arónie a těm nabízíme také 3 kg balení, ze kterého připravíte až 25 litrů nápoje. Tento nápoj je velmi oblíbený také u dětí. Díky tomu získáte snadný způsob, jak do vašich dětí dostat dostatek vitamínů. Věříme, že vám tento sirup zachutná a stane se stálicí ve vaší kuchyni. Sirupy od společnosti Koldokol jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Nejedná se o příliš známé ovoce. Díky tomu můžete věnovat originální a zdraví prospěšný dárek.