Sedněte si pohodlně!

Sedněte si pohodlně!

Módní trend sedacích pytlů https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo hýbe světem. V největší oblibě je u malých dětí, které ho využívají jako perfektní místo pro odpočinek a hraní si. Druhou největší skupinou, která miluje tyto vaky, jsou teeneageři, kteří si tyto pytle oblíbili hlavně díky tomu, že v nich našli místo, kam si mohou pohodlně sednout s mobilem v ruce, či ovladačem od televize – a není se čemu divit. Pro relaxaci jsou naprosto ideální. Zkuste je i vy! Jestli si říkáte, že je vám již přes třicet a sezení na takových vacích není nic pro vás, opak je pravdou.
Vak si můžete vzít kamkoliv sebou. modrý sedací vak.pngNa terasu, či k bazénu? Klidně může být! Jsou vyrobené o odolné látky, která se jen tak neprotrhne, proto vydrží i jemnou kamínkovou zem na zahradě. Jestliže se vám podaří vak něčím polít, nebo jinak ušpinit, není to už vůbec žádný problém. Snadno vezmete hadru a umyjete ušpiněné místo. Nemusíte se proto bát, že byste po prvním umazání pytel museli vyhodit, nebo dávat na čištění. Nemusíte se bát ani domácích mazlíčků. Látka je odolná a mnohé útoky vašeho pejska či kočičky bez problému vydrží.
Pokud jste nadšený čtenář, zajisté oceníte, že si svého nového „parťáka“ můžete snadno vzít na terasu, sednout si na sluníčko a pohodlně si číst. Milovníci knih zajisté znají tu chvíli, kdy už neví, jak si s knihou sednout, aby je neboleli záda či za krkem. Proto jsou vaky DUO vylepšeny přezkou, díky níž je můžete různě polohovat. Nestane se vám proto, že byste se čtením museli přestat nebo se někam složitě přemisťovat.zelený vak.png
Pokud čtení neholdujete, ale jste spíš zarytý fotbalista, určitě se bude vak hodit i vám. Při napínavém zápase si můžete v klidu navolit polohu, ve které chcete televizi sledovat. Nehledě na to, že se vám už nikdy nestane, že vaše manželka nebude nadávat, pokud ho při nadšeném fandění polijete pivem, neboť není problém jej znovu vyčistit.