Proč zvolit právě dřevostavbu?

Proč zvolit právě dřevostavbu?

Kdo by nechtěl žít v krásném rodinném domě, dopřávat si snídani na terase a obklopovat se nádhernou a udržovanou zahradu. Chcete si takový sen splnit, ale stále tápete pro jaký stavební systém se rozhodnout? Dáte přednost klasice a postavíme dům doslova cihlu k cihle nebo upřednostníte směr moderního stavění a zvolíte dřevostavbu? Přinášíme vám hned několik smysluplným argumentů, které vás možná vzápětí přesvědčí.

dřevěný štít

Chcete bydlet rychle?

Také patříte mezi jedince, kteří když se pro něco rozhodnou, chtějí to mít okamžitě nebo přinejmenším co nejdříve? Pak je pro vás montovaná dřevostavba to pravé ořechové. Stavba totiž od podpisu smlouvy po finální sestavení na staveništi netrvá více než pár měsíců. Hrubá stavba cihlového domu trvá i několik měsíců, u montované dřevostavby jsou to dva dny. Odpadají veškeré technologické přestávky, bez kterých se běžná stavba neobejde. Vysychání nebo vymrzání tak v tomto případě stavbu nijak neovlivní. Nejdelší čas nakonec zaberou dokončovací práce, které však probíhají už pod střechou a jsou hotové během několika týdnů. Mobilní domy prodej Top-mobilnidomy jsou tak skvělou volbou.

Dům na klíč nebo ten z katalogu?

Nevíte, jak přesně by váš budoucí dům měl vypadat? Chcete si udělat přibližnou představu? Dřevostavby nabízí poměrně nový trend bydlení, který zatím u nás není příliš hojně využívaný. Po vzoru Skandinávie a Kanady se však pomalu ale jistě dostává do obliby i u nás. Vzorové a ukázkové domy tak nabídnou stavebníkům či potencionálním zákazníkům představu, jak taková stavba vypadá, co obnáší a co od ní čekat.

dřevěná stavba

Jako u cihlových staveb, i zde můžete využít nabídky katalogových domů, či si nechat svůj dům navrhnout individuálně. Obě varianty jsou možné díky prefabrikovaným panelům, které se dokáží přizpůsobit téměř jakémukoliv návrhu domu. Ovšem v posledních letech katalogové domy už nejsou tolik oblíbenou možností, mnoho klientů dává přednost individuálnímu přístupu a stavbě na klíč.