Problémy s erekcí vás nemusí zastavit. Jak se vypořádat s nepříjemnou impotencí?

Problémy s erekcí vás nemusí zastavit. Jak se vypořádat s nepříjemnou impotencí?


Jedná se o nejrozšířenější sexuální poruchu, impotence neboli erektilní porucha postihuje stále více mužů a na vině může být mnoho různých faktorů. Nejen vyšší věk ale i stres, dlouhodobě nezdravý životní styl, málo pohybu nebo nervozita může vyvolat potíže, které znemožňují dosáhnout ztopoření penisu a erekce. I když se o problému mnoho mužů bojí mluvit, jde jej vyřešit i diskrétně a rychle.problémy s erekcí vás už nerozdělí

Nejčastější příčiny

Dříve se impotence spojovala jen s vyšším věkem nebo nějakým chronickým onemocněním. Jenže doba pokročila a se stále zvyšujícím se tlakem, stresem a špatným stravováním či nedostatkem pohybu postihuje impotence i mladší ročníky a muže bez zdravotních komplikací. Pokud ovšem problém přetrvává delší https://www.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/thajsko/27610-jak-resit-zdravotni-a-socialni-pojisteni-pri-dlouhodobem-cestovani-/ dobu, musí se začít řešit. Obvykle platí, že pokud se to stene jednou, stačí pár dní být v klidu a všechny sexuální funkce se zase vrátí do normálu, ovšem pokud ne, je potřeba se spolehnout na medicínu.
Léky na impotenci jsou spolehlivé, bezpečné a nezávadné, pokud se ovšem dávkují přesně tak jak mají a je dodržen interval mezi jednotlivými dávkami. Tadacip je náhrada za Cialisu a obsahuje stejnou účinnou látku, Tadalafil. Tato látka umožňuje lepší prokrvení penisu a erekce se tak snadněji dostaví. Ovšem lék funguje pouze se současnou sexuální stimulací a nesmí se užívat více než jedna tableta denně. Krátkodobé problémy s erekcí ovšem vyřeší, rychle a diskrétně.užívejte si sexuální život zase naplno

Pryč se stresem

Je velmi snadné vzít si pilulku a mít od svých starostí pokoj, ovšem pokud se chcete problémům vyhnout i v budoucnu a nechcete pokaždé brát léky, abyste si mohli užít plnohodnotný sex, je potřeba se podívat problémům na zoubek. Pokud nejste chronicky nemocní, netrpíte cukrovkou, vysokým krevním tlakem nebo nemáte nějaké neurologické onemocnění je velmi pravděpodobné, že za problémy může psychika a špatný zdravotní styl.
Tím začněte, zpomalte tempo, více odpočívejte, jezte dostatek ovoce a zeleniny a především se pravidelně hýbejte. Všechno se dá zvládnout a i impotenci můžete porazit.