Od vysněného úvěru vás dělí dvě zásadní podmínky

Od vysněného úvěru vás dělí dvě zásadní podmínky

Získat nebankovní hypotéku je opravdu snadné! Stačí, když splníte dvě jednoduché podmínky a můžete se na plné kapsy peněz těšit i vy!
V první řadě byste ovšem měli vědět, co je potřeba udělat proto, abyste mohli o takový typ úvěru bez potíží požádat: stačí si najít webové stránky té pravé nebankovní společnosti a vyplnit krátký a rychlý online dotazník, víc není potřeba.
Nyní se vraťme ke zmíněným podmínkám. Nebankovní společnost většinou vychází vstříc i takovým klientům, které banky z různých důvodů odmítly. To znamená, že na sebe bere mnohem vyšší riziko, že nějaký z klientů nebude schopný svůj dluh splácet. A proto je důležité ručení nemovitostí. Právě hodnotná nemovitost je spolehlivou zárukou toho, že se dlužníci postarají, aby své závazky naplnili.

kreditní karta

V první řadě se proto za svůj úvěr musíte zaručit nemovitostí, která svou hodnotou odpovídá výši částky, o jakou máte zájem. Může to být poměrně nízká částka v řádu několika tisíc korun, i vysoký úvěr v řádu miliónů. Ano, i tak vysokou částku můžete získat, pokud za ni složíte odpovídající záruku. Konkrétně nezáleží na druhu zvolené nemovitosti, záleží v první řadě na její aktuální odhadní hodnotě. A odhad ceny takové nemovitosti provede nebankovní společnost sama na své vlastní náklady.

mince

A jaká je ta druhá podmínka? Samozřejmostí by mělo být, že žádáte o půjčku pouze v případě, kdy ji budete schopni splácet. Půjčku můžete získat pouze v případě, kdy máte pravidelný příjem dostatečně vysoký na to, abyste z něj pokryli nejen své pravidelné běžné výdaje, ale také splátky úvěru i s úroky.
Jestliže dokážete tyto podmínky naplnit, můžete se těšit na svou nebankovní hypotéku s poměrně výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti – třeba až třicet let. Konkrétní nastavení podmínek smlouvy záleží na vašich individuálních možnostech a potřebách.