Máte rádi erotiku?

Máte rádi erotiku?

Je naprosto normální, že ženy přitahují muže. Chodí to tak už od počátku věků a podstata této orientace přetrvala až do dnešních dnů. A není na tom vůbec nic nelogického, protože bez podobné přitažlivosti bychom byli předurčeni k vymření.

Ženy se tedy mužům líbí. Je to naprosto normální a běžná věc. A stejně tak je přirozené i to, že se každý normální chlap rád otočí za kdejakou sukní, stoprocentní monogamie je mu cizí.

A tak leckterý z mužů rád využije příležitosti a zašpásuje si s kdejakým protějškem. A je-li to nezávazné, není důvod proti tomu cokoliv podnikat.

ženský akt

A mezi takové nezávazné činnosti, jež mužům dělají dobře a nelze proti nic vlastně logicky vůbec nic namítat, patří i erotické masáže Praha https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz.

Pokud proti těmto někdo brojí, pak jde nejspíše o někoho, kdo je buď zapřísáhlým puritánem, nebo neví, oč tu jde, a představuje si kdovíco. Prostě neví, oč jde, a domnívá se třeba, že jde o počínání, jež ohrožuje celistvost rodin, zdraví, dobré mravy a podobně.

Na čemž ale není ani zrnko pravdy. Protože se nejedná ani náhodou o počínání, které by podobné negativní důsledky přinášelo. Tady nikdo nic nechytí a určitě si tu nemůže dělat naděje, že se s masérkou ožení, jen co opustí svou zákonitou choť.

Tady jde skutečně jen o masáže, vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, jež se odlišují pouze v tom, že se zde masérky zaměřují hlavně na navození vzrušení, intimitu jedince a stimulaci smyslů, tedy že dělají zákazníkovi dobře trochu jinak, než je tomu dejme tomu u masáží bolavých svalů nebo zaseknutých zad.

postava ve sprše

A že je tu masérka nahá či ve spodním prádle a že se s klientem i vysprchuje? A co je na tom? Kdo z mužů ještě nikdy nebyl v podobné situaci i jinde, v běžném životě?

Rozdíl je tu vlastně jenom v tom, že zde si za to člověk zaplatí a má své jisté. A je to lepší, než kdyby dotyčný proháněl děvčata nebo si platil pochybné prostitutky.