Hry pro dospělé a dlouhé večery

Hry pro dospělé a dlouhé večery

Dlouhé zimní večery jsou za dveřmi a v tento moment si říkáte, co asi budete dělat. Nebaví Vás se neustále dívat na filmy a nechce se Vám ani vyrazit do společnosti. Víte jistě, že chcete zůstat doma, v soukromí, užívat si klid a pohodu. Ale přece jenom, nechcete se jen tak válet v posteli a koukat do zdi. Jde o to se večer nějakým způsobem zabavit a nenudit se. Proto jsou na trhu nejrůznější společenské, deskové hry a jiné, které Vám zkrátí dlouhé večery doma. Můžete si vybrat mezi hro v páru nebo nějakou společenskou hru s přáteli. Vše záleží na Vás, zda chcete trávit čas úplně sami nebo ve více lidech.

Hry mají za úkol člověka rozveselit, zabavit. Je to činnost, při které relaxujeme a nemusíme myslet na všední věci. Nemusíme přece fungovat neustále na plné obrátky. Taky si zasloužíme odpočinek. Tak proč si nepořídit nějakou společenskou hru, která nás přivede na jiné myšlenky.

Důležité je se rozhodnout, zda chcete hrát hru v páru nebo s přáteli v kolektivu. Tam už se to liší tím, zda potřebujete více soukromí.

Desková společenská hra

SPOLEČENSKÉ HRY S PŘÁTELI

Není nad to, zůstat nějaká ten večer doma a pozvat si domů pár přátel. Otevřete lahvinku dobrého vína a můžete si zahrát nějakou společenskou hru. Zabijete tím nudu a rozhodně se budete všichni bavit. Nejen, že je na trhu spousta her deskových, společenských, zábavných, vzdělávacích. Každopádně se zabavíte u kterékoliv hry, která je nějakým způsobem zajímavá a zábavná. Ale existují i takové hry, u kterých nepotřebujete takřka vůbec nic.

 

HRA KE KTERÉ NIC NEPOTŘEBUJETE

HÁDEJ KDO JSEM?

° Stačí si připravit lístečky, na které si napíšete jméno nějaké osobnosti, herce, zpěváka, Vašeho známého nebo nějaké povolání.

° Každý si vylosuje lísteček, na který se nesmí podívat a nalepí si ho na čelo

° Následně se snažíme zjistit pomocí otázek, kdo jsme

° Na otázky lze pouze odpovídat ANO nebo NE

 

Je to velmi známá, jednoduchá a příjemná hra, ke které nic nepotřebujete, ale rozhodně se u ní zasmějete.

Pokud se ale rozhodnete pro variantu bez přátel, pak si můžete zahrát v páru nějakou odvážnější hru pro dospělé.

EROTICKÁ HRA PRO PÁRY, KE KTERÉ SE MOHOU ZAPOJIT PŘÁTELÉ

Samozřejmě pokud se nestydíte, nemusíte být pouze jen v páru a můžete přizvat k této hře i přátelé. Erotické hry Vám vždy navodí tu správnou atmosféru, která je plná napětí. Tím si okořeníte i Váš vztah, a pořádně Vás to rozpálí, pokud venku hodně mrzne.

Sexy oblečená žena, držící hrací karty

Doporučujeme společenskou hru HARAŠENÍČKO

1. HRA – Hard core

° Tato hra je určena pro 2 hráče, takže si můžete okořenit večer. Pořádně Vás rozpálí a poslouží jako předehra, která Vás nenechá klidnými.

 

2. HRA – klasik

° Tato verze je určena pro 2 – 8 hráčů. V této hře jde o princip plnění úkolů, které jsou napsané na kartě, kterou si vytáhnete. Pokud ale nechcete úkol plnit, musíte dát fant, popřípadě musíte splnit jiný zvolený trest.

 

Záleží na Vás jakou zábavu pro večer si zvolíte, podstatná je zábava. Proč sedět jen tak doma a koukat na televizi nebo z okna. Přitom je velmi jednoduché si večer zpříjemnit aktivitami, které nás nejen pobaví ale i pořádně rozpálí.