Britská elegantní móda

Britská elegantní móda

Britská móda je nádherná, nekonvenční a elegantní. Británie jako země sama o sobě je velice konzervativní a s monarchickou vládou v čele, se tyto prvky projevují i v módě tamních Britů a Britek. Představme si konkrétní prvky dámské a pánské módy a nechme se jimi inspirovat.  

Dámská móda

Dámská móda se dělí na skupinu stoupenců monarchie a její konzervativní módy, která je plná jemných tělových, nebo světlých pastelových barev. Tato konzervativní móda zahrnuje šaty delších tvarů, které neodhalují části těla, jako jsou hruď a nohy, dále také saka a kostýmy. Druhou skupinou, jsou mladé ženy, u kterých dominuje vkus pro sexy módu. Využívají jakékoliv střihy a tvary topů, sukní a kalhot. Kombinují všechny možné střihy a využívají syté barvy. Například dlouhé červeno bílé květované šaty, světle růžové pastelové tričko s béžovým sakem a béžovými volnými letními kalhoty. Kombinace dámské módy v Londýně jsou opravdu kouzelné.

oblečení

Pánská móda

Módu a oblékání dost prožívají i Britští gentlemani. Elegantně oblečené muže v oblecích a se sladěnými doplňky potkáme právě v Londýně a to častěji, než v jakékoli jiné zemi. Kupte si letenky a směr Londýn! Jsou zde k vidění muži, oděni v různých druzích a střizích obleků. Je to opravdu nádherná podívaná, pro ženy, které obdivují muže v oblecích.

Pokud nejste stoupenci obleků, nevadí. V Londýně potkáte také muže sportovce, nebo muže, kteří umějí kombinovat elegantní se sportovním. 

kravata 1

Například béžové kalhoty se světle modrou košilí a kravatou pánové mohou doplnit khaki sportovní bundou. Nebo například tmavě modrý oblek s bílými teniskami. V metropoli Londýna lze zahlédnout jakoukoliv kombinaci a meze se zde nekladou. Pro milovníky módy ať už mužské nebo dámské, je Londýn opravdovou pastvou pro oči. Nezapomeňme každý outfit doplnit doplňky, jako jsou například sluneční brýle, kravata, motýlek, nebo u dam jakékoli šperky, šátky a šály.