Zip sáčky různých velikostí pro použití v domácnosti

Zip sáčky různých velikostí pro použití v domácnosti

Textilní galanterie a šicí potřeby – knoflíky, sponky, druky, cvoky, závlačky, patentky, zipy, stuhy, nitě – to vše je třeba někam uložit. K tomu mohou dobře posloužit transparentní krabičky dózy nebo sklenice, ale ty zaberou zbytečně mnoho místa. Zip sáčky http://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack jsou ideální médium pro ukládání drobností, jsou levné a snadno je vyskládáte v úložném prostoru tak, aby jej vyplnily beze zbytku. A nedostatek místa pro ukládání věcí je dnes velmi ožehavé téma, zvláště tam, kde se lidé musí tísnit v malém pronajatém bytě.

zavěšené sáčky

Hračky – nejrůznější stavebnice, korálky, skládačky, dřevěné kostky, figurky, karty a deskové hry jsou zdrojem báječné zábavy pro děti i dospělé, ale jakmile se část hraček poztrácí, přestávají plnit svůj účel. Výhodou plastových sáčků s uzavíracím jezdcem je i jejich různorodá velikost, můžete ji plně využít ve svůj prospěch a oddělit od sebe různé komponenty stavebnic nebo figurky i do těch nejmenších sáčků.

Semena na klíčení – dnes se velké oblibě těší zdravá výživa a klíčení semínek luštěnin, obilovin, ale i velmi drobných zrníček řeřichy, hořčice nebo brokolice. Tímto způsobem bezpečně semena uložíte tak, aby byla chráněna proti vlhkosti a následným plesnivěním ještě před tím, nežli se je rozhodnete vkládat do nakličovacích misek nebo sklenic.

rýže v papírovém pytli

Kuchyně – snad nejčastější způsob, kde mají svůj význam, je příprava pokrmů a jejich uchovávání. Do sáčku se zipem uložíte cokoli, co potřebujete v chladničce chránit před cizími pachy, můžete v nich připravit marinádu, kořenící směs nebo kysané zelí, a samozřejmě ukládat do mrazáku sezonní ovoce, zeleninové směsi na polévku, houby, anebo naporcované polotovary pro přípravu rychlých jídel. Sáčky se vyrábí z atestovaného, zdravotně nezávadného polyetylenu, který nepřijímá cizí pachy a zároveň uchovávané potraviny nekontaminuje toxickými látkami.