Ve stresu se vám „nepostaví“

Ve stresu se vám „nepostaví“

Když se muži sexuálně vzruší, provází to nápadné zvětšení penisu – tuto teorii zná prakticky každý dospělý či dospívající muž z vlastní zkušenosti. Je to slastný pocit, s vědomím, že velmi brzy může dojít ke spojení s partnerkou, nebo alespoň k vyvrcholení prostřednictvím masturbace. Výstřik spermatu provází orgasmus a pro tento pocit jsou lidé schopni provést mnohdy i nemožné úkony, jen aby k tomu došlo. A proč ne, vždyť se jedná o naprosto přirozenou součást života, navíc velmi příjemnou, s relaxačními účinky na celé tělo, zejména na psychiku. Dopřávat si každý den i několik orgasmů, několik výstřiků semene, není nic nenormálního.

kořen ženšenu

Taková je ovšem teorie a z praxe víme, že třeba pět nebo sedm orgasmů za den si dovolí jen málokdo. Buď na to nemáme čas, nebo se nám nechce, anebo zkrátka nemůžeme. Sedm orgasmů, sedm rozkoší za den je úžasná představa, ale jak toho docílit, když si na to najdeme i čas, hlavně o víkendu, ale nedostavuje se erekce.

list ženšenu

Na vině může být stres, ten chronický, který sice není tak silný, jako když vás v lese napadne medvěd, ale dlouho trvající, a ten vám postupně ukrajuje testosteron, až to dojde tak daleko, že selháváte v posteli jako manžel nebo milenec. Samozřejmě je vhodné se stresem pěkně zatočit, ale ne vždycky se to daří a ne vždy na to máme dostatek sil.

Zkuste to s ženšenem korejským a vitamínem E – ženšen patří mezi bylinky, které adaptují organismus na stresové situace. Pomáhají mu zvládat je lépe, vyrovnat se se situací, lépe a adekvátně na ně reagovat a umožnit také lepší řešení. Čím více na vás stres bude působit, tím méně budete mít testosteronu, a tím hůře také budete schopni užívat si sexuálních radovánek. Ve stresu se vám zkrátka také nemusí „postavit“, a pokud se postaví, dlouho se z tvrdosti penisu těšit nebudete. Doplatíte na to nejen vy, ale i vaše milovaná a milující partnerka.