Skříně na míru nabízí široké rozpětí dekorů posuvných dveří

Skříně na míru nabízí široké rozpětí dekorů posuvných dveří

O skříních na míru https://www.sten-skrine.cz/ se všeobecně ví, že poskytují úložný prostor na jednom místě, a pokud se vhodně zvolí vnitřní uspořádání, jde o optimální řešení ukládání věcí v domácnosti. Máte vše přehledně na jenom místě, nemusíte stále kamsi odbíhat a něco hledat a to vám ušetří čas i energii. Posuvné dveře skříní zároveň působí velmi čistě a vzdušně a vytváří dojem luxusního prostředí, kde má vše své místo a řád. Na co však nesmíme zapomínat, je volba dekoru samotných dveří, ty jsou totiž neustále na očích a vnímáme je podobně, jako např. tapety nebo malbu na zdivu. Jsou svým způsobem bytovým doplňkem, který by měl korespondovat s ostatními prvky vybavení interiéru.

vestavěné skříně

Jaký dekor posuvných dveří si vybrat

Výrobci skříní na míru se soustředí jak na vnitřní uspořádání, tak i na vzhled a funkčnost posuvných dveří rovným dílem. Uvědomují si, že se mnohdy jedná o rozsáhlou plochu, a že je důležité, aby nás oslovila.

oblečení ve skříni

Jednobarevná řešení – posuvné dveře nemusí být pouze v duchu repliky dřevěných letokruhů, ty naopak nemusí být příliš věrohodné a mohou také vytvářet nevhodné kombinace s plovoucí podlahou, konferenčními stolky a jiným drobným nábytkem. Zkuste se s důvěrou obrátit na jednobarevná řešení, ta nepůsobí rušivě a snáze je sladíte s ostatními prvky v interiéru.

Fotografie a kresby – moderní metody potisku umožňují posuvným dveřím vdechnout svérázný vzhled pomocí fotografií a kreseb v podstatě v neomezeném tematickém rozpětí. Můžete tak dveře přizpůsobit vašemu životnímu stylu, např. s motivy sportovního charakteru, s obrázky zvířat a přírodních krás, s horskými panoramaty, z prostředí automobilových závodů atp.

Květinové motivy – velké oblibě se těší květiny, které mohou být v podobě fotografie, ale i art kresby. Květiny se hodí do každého interiéru, vytváří velmi jemný nádech romantiky a mohou být umístěné jak v předsíni, tak i v ložnici.