Pohoda hned od rána

Pohoda hned od rána

Doba, když vznikal bytový design a pračlověk si očouzeným klacíkem ze svého ohně maloval příběhy ze života na stěnu své jeskyně je již pryč. Dnešní nároky na bydlení jsou milióny světelných let vzdáleny, ale princip, abych se cítil dobře ve svém obydlí, se ani po tisíciletích nezměnil. Naše společnost Návrhy interiérů Praha se zabývá komplexním návrhem bytového designu s možností stavebního dozoru, při jeho realizaci. Dozorování námi navrženého konceptu, nám umožňuje přenést ideu i ducha našeho návrhu do reality a zamezit vlivu nechtěného génia subdodavatelských firem, protože i detaily mnohdy rozhodují o vyznění celého projektu.

design

Nezbytnou podmínkou, abychom převzali i plné záruky, nejen za projekt, ale i výsledek realizace, aby si zákazník vybral ze seznamu námi prověřených firem. V případě, že zákazník zvolí dodavatele mimo seznam námi prověřených firem, samozřejmě realizaci oddozorujeme, ale změna bude v tom, že záruky za samotnou realizaci bude nutno přenést na provádějící firmu.

bydlení

Ovšem nyní jsme se přenesli v čase malinko dopředu. Pro úspěch celého projektu je důležitá idea, či přání zadavatele. Pokud jeho představa nemá konkrétní podobu, i zde je již prostor nás kontaktovat a my se z našeho bohatého archivu zkušeností a realizací pokusíme zákazníkovi jeho ideu zhmotnit a nastane vizualizace v 3D.Zde e již kromě kompozice ladí i odstíny barev a použitých materiálů. Neméně důležité je navrhovat materiály v cenově výhodné hladině pro zákazníka, protože dnešní nabídka materiálů a doplňků má obrovsky rozevřené cenové nůžky a je jen na přání zákazníka, nejen kvalita, ale i cena, které se chce přiblížit. Pro představu o naší činnosti a doplnění informací, je nejlépe navštívit naše webové stránky. Nikdy nezapomínejte na to, že bytový design je součástí vašeho života a člověk, který žije a odpočívá v prostředí, které je mu blízké a sympatické, je mnohem pozitivněji naladěn a s grácií zvládá krizové okamžiky, které mu žití v dnešních společenských poměrech přináší.

Budeme se těšit na společné projekty.