Není se co divit

Není se co divit

Když nemůžou ani do školy a ani moc ven, tak to je pro vztahy v rodině velmi náročné. Ale to není vše, ceny pobytu v městě neustále rostou, platí se čím dál více za nájem, služby i energie. Navíc, pokud se platí za výtah, venkovní úklid, tak to určité pohodlí žít v městě se pěkně prodraží. Ale také výtah je v dnešní době velmi nebezpečný, jezdí zde mnoho lidí a nákaza koronavirusem je zde určitě velmi nebezpečná.

mobilní dům

A to, i když zde samozřejmě panují hygienická opatření. Ale takový starší dům je opotřebovaný, a nejde se hned nastěhovat. Také stavební firmy nemusí mít čas, a o otevřených stavebninách ani nemluvit. Ale dost strašení, máte samozřejmě možnost, a to pořídit si mobilní dům. Nabídka je zde opravdu široká, můžete ho mít dokonce i celoročně obyvatelný. Seženete si potřebný pozemek, nemusí být ani váš, stačí pronájem. Mobilní dům vám dovezou na místo, kde ho chcete mít, napojíte se na inženýrské sítě a můžete hned bydlet. Asi se ptáte a co vnitřní zařízení? Tady je odpověď tato, mobilní dům Nr.81Lavarohouse je zařízen kompletně.

mobilní jede

Vnější fasádu má obloženou nejen kvalitním zateplením, kdy izolaci tvoří 130 mm pěny, ale je obložen také srubovými palubkami. Díky tomu je obyvatelný po celý rok. Jeho rozměry se blíží menšímu bytu, topení je elektrické, koupelna je samozřejmě stejně jako kuchyně kompletně zařízená. Ihned máte k dispozici nejen wc, ale také i sprchový kout, dále bojler na ohřev vody a máte udělanou přípravu na zapojení pračky. A kuchyně? Ta má všechny technické vymoženosti, jako je mrazák, digestoř, sporák, lednička i myčka. Celý tento dům má všechny pokoje vybavené nábytkem, jsou zde pohovky, postele, židle i jídelní stůl. V oknech jsou dvojitá skla a jsou zde i venkovní rolety a nechybí ani sítě proti hmyzu. Osvětlení tohoto vašeho nového obydlí je vyřešené pomocí LED diod.