Dovolená snů ve Velkém Mederu

Dovolená snů ve Velkém Mederu

Užijte si s přítelkyní nejkrásnější dovolenou

Máte rádi překvapení a také rádi překvapení chystáte pro někoho jiného? Pak byste mohl překvapit vaší přítelkyni dovolenou snů. A jak si takový pobyt představit? Namísto kaviáru a šampaňského si dopřejte spíše klid na pokoji, ubytování velký Meder https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/ na úrovni, abyste se tu cítili příjemně a nemuseli vylézat z postele, když se vám zrovna nechce, pobyt mimo hlavní sezónu, kdy tu není tolik lidí, a polopenzi, která vám vyhovuje složením jídelníčku.

koupání v bazénu

Koupání, relax, milování a výlety

Co víc si na dovolené přát, nežli koupání v termální vodě obohacené minerálními ionty, relaxační atmosféru s blízkostí lesoparku, milování v hotelovém apartmá v ranních hodinách, kdy je v těle nejvíce testosteronu, a výlety do okolí, které je více než atraktivní?

nohy u bazénu

Termální prameny ve Velkém Mederu umožňují díky teplé vodě provoz venkovních i vnitřních bazénů po celý rok, a tak v zásadě nezáleží příliš na počasí, abyste si koupel užili dosytosti. Pokud se sem vydáte na podzim, budou velice příjemné procházky napříč přilehlým lesoparkem, a v tomto období je také příznivé klima pro vycestování do Nízkých Tater, Velké Fatry, Slovenského rudohoří nebo do tří hlavních měst Budapešti, Vídně a Bratislavy. Jistou možností je i plavba po Dunaji z Vídně, ale lépe z Bratislavy do Budapešti a zpět. Je to plavba na několik hodin a v Bratislavě se vyplatí navštívit ZOO, UFO vyhlídku na mostě SNP a Bratislavský hrad a v Budapešti lanovku a vyhlídku na nejvyšším bodu Budapešti János-hegy.

Velký Meder má ještě jednu výhodu – není to daleko a nemusíte kvůli tomu vážit cestu dlouhou tisíce kilometrů, za několik hodin sem dorazíte i ze západních Čech, a to i díky dobrému silničnímu spojení po dálničních tazích. Slovenština je navíc slovanský bratrský jazyk, takže kdo má potíže s dorozuměním angličtinou, němčinou či francouzštinou, tady se bude cítit jako doma.