Večírky

I když si možná ti mladší z nás někdy řeknou, že nemají ani chuť trávit své večery na hloupých večírcích, jednou se tam podíváme všichni, a to nejen z donucení od přátel, ale často i z pouhé nudy a touhy poznat nové lidi. Protože právě tam jich poznáme opravdu spousty.

přípitek při západu slunce

Jsou lidé, kteří by nejraději na večírcích trávili každý den, jsou ale naopak i lidé, kteří je až tolik nemusí a vydají se tam opravdu pouze z donucení. Přeci jen, každý musíme pochopit, že jsou lidí, kteří nemají až tolik rádi ranní pocit, kdy jsou opilí a nemohou si ani vzpomenout, co vlastně včera dělali.

Večírky se většinou konají doma u nějakého našeho kamaráda či prostě jen známého, protože jeho rodiče odjeli na několik dní pryč, takže proč nevyužít volný dům, že? Určitě se shodneme na tom, že by toho využil úplně každý. Avšak dělat večírky za zády našich rodičů se nám může i mnohdy vymstít, nikdy nevíme, co se může stát a co mohou naši přátelé provést či zničit. Dalším velkým riskem je, pokud se vydáme na takovýto večírek ještě jako nezletilí, ano, určitě si všichni dovedeme představit, že už jako mladí se chceme bavit, ale každý dospělí potvrdí, že nám v životě nic neuteče a na pořádnou kocovinu si můžeme počkat do dospělosti. Také není alkohol povolený od osmnáctých narozenin jen tak. Vše má svůj důvod. Proto všem doporučuji, aby se od svých přátel nenechali do alkoholu nutit a raději si počkali na svou plnoletost. Večírek se dá přeci užít i bez toho. Vždy je potřeba někdo, kdo se bude chovat více zodpovědně a nakonec ostatní bude muset ráno dovádět domů.
konfety na oslavě

Velikou výhodou večírku je již zmiňované poznávání nových lidí. Dokážeme se tam totiž mnohem více odvázat a komunikovat s jinými lidmi, kteří tam jsou také. Takže i pokud se trochu hůře seznamujeme, třeba nám to tam půjde lépe.

A co Vy, již jste zažili nějaký větší večírek?