Krásný domov je domov útulný!

Mít celý pokoj plný barev není ideální. Vždyť kdo jen by chtěl mít strakatý interiér? Ale barvy přece milujeme a mnohdy se nám zrovna ty naše nejoblíbenější nechce dávat na celou zeď! Právě malé drobné dekorace, které působí jako barevné akcenty, dokáží udělat z barev ne kýč, ale styl. A Vaším osobním stylem se mohou stát i unica colors.apartmán elegantní.jpg

Stačí si vybrat své oblíbené barvy a pak už jen kombinovat. Za pár vteřin tak proměníte svůj domov přesně podle svých představ s rámečky unica colors. Jednodušší to už být nemůže, vážně! Barevné vypínače a barevné rámečky se staly bezkonkurenčním hitem letošní sezony. Dokáží Váš domov dotvořit a oživit…přesně podle Vašich představ.

A rozdíl je opravdu vidět! Barevné kombinace dodají prakticky úplně každému interiéru specifický výraz. Ať už sáhnete po trendy pastelových barevných kombinacích anebo vsadíte na klasické syté barvy, rámečky Vašemu pokoji dodají vždy něco navíc. Takzvanou pomyslnou třešničku na dortu.

A kdo říká, že musíte zůstat jen u jedné barvy? Zapojte fantazii a barevné odstíny kombinujte dle libosti. Nechte svého tvůrčího ducha promluvit a pořádně se vyřáděte. I Vaše malé děti se jistě rády zapojí, aby dotvořily svůj pokojíček k dokonalosti. S barevnými rámečky si užije celá rodina. Ale nenechte se mýlit, hodí se i do kanceláří!matka s dítětem doma.jpg

Interiéru dodají hravosti anebo třeba elegance. Vše záleží jen na Vašich preferencích a na Vašem barevném výběru. Doslova ze vteřiny na vteřinu můžete svůj byt takzvaně „oteplit“ a „zútulnit.“ Bílým rámečkům tak už prakticky odzvonilo. Pro většinu lidí jsou příliš chladné a neosobní. Všichni se chceme doma cítit dobře. A právě domov dělá domovem ono útulné pohodlí a osobnost jeho majitele, která se promítá https://www.denik.cz/divadlo/predstaveni-ovcacek-milacek-v-kinech-20171119.html do každé dekorace. Nebojte se tedy sáhnout ani po barevných kombinacích, které jsou trochu divoké. S rámečky to opravdu nepřeženete.